Зима в края на март?
В началото на следващата седмица Централна и Източна Европа ще станат арена на свиреп сблъсък между последните зимни орди от една страна и топлия североафрикански и средиземноморски въздух и Слънцето - от друга.
Обратно в новинатаКоментари - Зима в края на март? | Времето.dir.bg
Коментари
Прекрасен анализ, нека след тия застудявания най-после да дойде трайно топлото време, че ми омръзна вече от печки, климатици и студени ръце.
крайно време е за 1 седмична виелица :).пролет няма да има както и лято.ще е приятно хладно.
Нещо май за Пловдив вдигнаха температурите, като гледам ден, два по 10 градуса ще издържим!
Анализът е много подробен, благодаря, защото се интересувам от метеорология. Дано след предстоящите студени дни се установи по-трайно затопляне. Очаквам прогноза за април!
Новият циклон але алеееее, а новия циклон але алееее!!! Новият циклооон, новият циклооон, новият циклон але але!!
Крио дружинката яко налази пак по полето! Отстрелваите зайцита бързо докато не са се скрили по дупките!
Гледай ЦФСa на веатхеронлинедотцодотук. Горе от менюто на веатхер мапс отиваш на ехперт чартс и оттам се избира ЦФС модела с прогноза до 45 дни напред. Пиша така заради линка.