По-студено утре, после температурите тръгват нагоре
Валежите в следващите дни ще са несъществени
Обратно в новинатаКоментари - По-студено утре, после температурите тръгват нагоре | Времето.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Валежите в следващите дни ще са несъществени
Обратно в новината
Коментари
Улеснения и привилегии за регистрирани потребители:
Дяволче от Марс (нерегистриран)
И к'во стана с'а? Ще имаме ли зима или няма да имаме зима? Тече последната й календарна десетдневка, но към пролет отново залита. Срамота, 2007-ма пасти да яде :)
Не се колебайте (нерегистриран)
Пропускате много, ако все още не сте изпробвали CryptoTab Browser! Това е първият в света Chrome браузър с вградена функция за копаене /mining/. Всичко, което трябва да направите, е да инсталирате CryptoTab Browser и той ще започне да добива Bitcoin за вас. 1 Bitcoin се търгува над 45 000$. Без инвестиции, без рискове, без допълнителни усилия, без да променяте сърфирането си в интернет или навиците ви! Опитайте и вижте колко е просто и изгодно https://cryptotabbrowser.com/18757804. Ако го използвате регулярно след наколко месеца ще сте благодарни за решението си, а скептиците нека продължават да гледат отстрани.
Тради Братчет (нерегистриран)
Е, имах си аз да не тръгнат нагоре!....
АЗ (нерегистриран)
А до вчера ни показвахте някакъв експерт, който ни обясняваше , че "Зимата свършва днес" :D Айде да не се излагате повече така :D Аман от такива пророци :D То човек да не си изглади новата риза :D Долна долна журналя :D
Петров (нерегистриран)
Експертът е шоумена Георги Рачев ,който се представя за климатолог.
НАЙ
Поредица от торнада взе най-малко 16 жертви в САЩ (снимки/видео)
Поредица от торнада взе най-малко 16 жертви в САЩ (снимки/видео)