Силна буря с дъжд и градушка удари София, наводнени са магазини и подлези (снимки/видео)
Има щети върху автомобили и изпочупени прозорци, наводнени са детска градина, търговски обекти, приземен етаж на мол и подлез
Обратно в новинатаКоментари - Силна буря с дъжд и градушка удари София, наводнени са магазини и подлези (снимки/видео) | Времето.dir.bg
Коментари
България има толкова красиви и удобни за живот градове, защо тази пасмина се е натъпкала в подножието на хълм Витоша ?!
Времето лекува, очите свикват ... новото мото на всичките тъпунгери, бези изключение, намърдани на позиция с помощта на позиции .... та нормално :)
глупости че се движи градския навсякъде. Да отидат на кръстовището на Мадрид към Редута... има трамвай спрял и тъмен точно по средата :)
В последните години нито веднъж не съм видял някой да прави профилактика на шахтите за отводняване.
мамини сладки, с наводнени молчета. Не се кахърете - ке ви купят последен модел вибратор от молУ, кат' му отпушат каналУ (на молУ).
Ма много сте ми готЯни такива злобни селяндури. Щом нещо лошо се е случило в София, това е голям кеф. Ама, сельо, утре може щерка ти или сина ти да е в София насред бурята или да иде да си купи нови дрешки у мола, тогава друга песен ще пееш.
мамин сладък - виждам те че страдкаш за молчетУ! Па нема страшно - страдай си, ридай си, ... и си прати щерката да се фръцне по магазините, като го отводнят. Щом пък туй изпълва живота ти със смисъл, кои сме ние - селяндурите - да ти се подиграваме. Само виж до къде се докара от един бъзик, че се наводнили две мазета и един подлез ..
Всеки път дъждовете и снеговете ни хващат неподготвени. цяла София е като лунен пейзаж. В Холандия толкова време съм бил, не спира да вали със седмици и няма ни една локва. значи все пак е възможно града да не заприлича на тотална кочина след един кратък дъжд, ама то от крадене и крадене не остана една здрава улица и тротоар.
Достатъчно безобразия в Държавата София заприлича на Цирк Въренте Фандъкова незабавно!
Искам да се самоубия, не ми се живее.
Недей, после ще се преродиш като камък и ще чакаш 1млн години на края на галактиката.
ако не ти се живее кво тогава ти пука какъв ще е живота? даже ще ти е по-лесно, щото няма кво да те изплаши. живей го напук
Малко им е, сега трябва и да ги тръсне едно хубаво...
Къде са тези нови ръководители на столична община, защо на се предотвратили бурята? Сега кой ще компенсира загубите на пострадалите? Хей Българио, кой мисли за теб?
По времето на социализЪма, градоносните облаци се трпеха със стрелба с артилерииски оръдия.Избухна демокрацията, нарязхме де що видяхме и сега плякаме с изобретения, равносилни на новата технология за полагане на жълти павета.
Програмата за модификация на климата, с основна цел създаване на климатично оръжие продължава с пълна сила. Уж по -хуманно било! Линдън Джонсън 1963
Учителката ми по физика ни обясняваше, че по Байтошево време е нямало градушки в градовете, защото редовно са миели улиците и се е охлаждало равномерно. Тогава не го схващах много, но вече разбирам, че е била права,
Наистина ли Младост, Дружба и Студентски град са източни квартали? Накъде е изток, как е завъртяна картата на автора?